Ailenizin Dostu…

İster yeni aile kuruyor olun, ister yıllardır büyüyen ailenizin ayrılmaz parçası olmuş yuvanızı yenileyin, pek çok şeye ihtiyacınız olur; bilmez miyiz?

Bir yandan ihtiyaç listenizdeki parçalar tamamlanmalı, bir yandan da aile bütçesi gözetilmelidir: Gönül neler neler ister; ama gerçekler nelere hangi sırayla olanak tanır…

Hani aileden biri çıkar, tam da ihtiyacınız olduğu zaman yardımınıza koşar ya… Biz de, “ailenizin dostu” olarak hep tam yerinde ve zamanında yanınızdayız. Yeter ki gönlünüzdekilere ulaşabilin diye…

Ç.E.T.M.E.N

Basında çıkan haberlerimiz, sponsorluklarımız, vizyonumuz, misyonumuz ve mağazalarımız hakkındaki bilgileri bu bölümden takip edebilirsiniz.

>>  Devamı

DÜNDEN BUGÜNE ÇETMEN

Yarım asırdan fazla hizmet veren markamızın, kuruluşundan bugüne kadar olan süreçte; ilkleri, faaliyetleri ve hizmetleri ile ilgili bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

>>  Devamı

İNSAN KAYNAKLARI

Çetmen Mağazaları’nda Mağaza Müdürü ve Satış Temsilcisi pozisyonlarında çalışmak için başvuru yapabileceğiniz ilanları bu bölümden takip edebilirsiniz.

>>  Devamı

OLUYOR NE İSTESEM

Koca bir Çetmen ailesinin romanını yazarak, mutlu yuvaların hikâyelerini sizlerle buluşturuyoruz. Nice güzelliklerle dolu yaşanmışlıkları yeniden canlandıran hikâyeleri, bu bölümden takip edebilirsiniz.

>>  Devamı

ÜRÜNLERİ İNCELE

Mobilyadan Beyaz Eşyaya; Elektronikten Küçük Ev Aletlerine; Ev Tekstili ve Aksesuarlar ile ilgili aradığınız yüzlerce ürünü incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

>>  Devamı